Producent mebli ogrodowych z drewna: tworzymy i doradzamy

Kto zna się na drewnianych meblach ogrodowych lepiej, niż ich producent? Klienci szukają wymarzonych zestawów mebli w marketach z wyposażeniem do ogrodu, ale nie zawsze jest tam ktoś, kto mógłby im na temat konkretnego mebla coś więcej powiedzieć.

My o naszych meblach wiemy wszystko i możemy o drewnie mówić bez końca.

Czy wiesz, że gęstość drewna ma wpływ na trwałość drewnianych mebli? Dlatego właśnie do zadaszonych altan na działce powinno się wybierać inne zestawy ogrodowe, niż te, które planujemy postawić na otwartej przestrzeni. Różne gatunki drewna będą miały inną wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Chcesz dowiedzieć się, jaki gatunek będzie najlepszy dla Ciebie? Porozmawiajmy! Stworzymy i doradzimy takie meble ogrodowe, przy których będziesz zasiadać z rodziną jeszcze przez wiele sezonów.

Wyjątkowe meble ogrodowe z drewna bezpośrednio od producenta

Jako polski producent drewnianych mebli ogrodowych, tworzymy nasze meble z rodzimego drewna. Dobieramy jego gatunki do potrzeb klientów i proponujemy projekty takich mebli, które są wytrzymałe i funkcjonalne, i które będą stanowiły wyjątkową ozdobę w ogrodzie klienta.

Wykonujemy zarówno komplety mebli wypoczynkowych z drewna litego, jak i huśtawki, altany i place zabaw. Potrzebujesz innego rodzaju mebla do swojego ogrodu? Skontaktuj się z nami – zobaczymy, co da się zrobić!

producent mebli ogrodowych drewnianych

Drewniane meble ogrodowe na wymiar

Nie wszystkie gotowe rozwiązania dostępne na rynku wyposażenia ogrodów odpowiadają naszym klientom. Czasem rodzi się bardzo sprecyzowana potrzeba, na którą klientowi trudno znaleźć odpowiedź, przeglądając oferty dystrybutorów.

Wtedy wchodzimy my: producent mebli ogrodowych drewnianych do zadań specjalnych!

Masz wspaniały, zadbany ogród i brakuje Ci tylko kropki nad “i”, czyli perfekcyjnego zestawu wypoczynkowego? Meble ogrodowe z litego drewna będą idealnym dopełnieniem Twojej naturalnej strefy relaksu: wytrzymałe, stabilne, subtelne i w każdym centymetrze dopracowane przez nas.

Odkryj ofertę producenta mebli ogrodowych z drewna i stwórz swój wymarzony ogród lub taras

Znasz to uczucie, kiedy spojrzysz na coś i nagle wiesz, że dokładnie tego potrzebujesz? Zobacz zatem naszą ofertę i realizacje drewnianych mebli ogrodowych. Może do tej pory nie było w Twojej głowie pomysłu na aranżację tarasu lub ogrodu, a dzięki nam znajdziesz inspirację?