Solidne i stabilne stelaże stołowe: producent

O wyjątkowym charakterze danego stołu decyduje nie tylko rodzaj i wybarwienie drewna, ale nieraz również odpowiedni stelaż. Oferujemy stelaże stołowe z wysokogatunkowych surowców – atestowanej stali z profili zamkniętych o różnych rozmiarach oraz z wyselekcjonowanych gatunków drewna – dopasowane do konkretnego projektu stołu.

Nowoczesne stelaże stołowe z metalu

Klienci przychodzą do nas z różnymi pomysłami i potrzebami, dlatego oferujemy wiele modeli metalowych stelaży: niektóre służą jako podpory do dostawek, inne pasują do stołów okrągłych lub stolików barowych. Do każdego blatu proponujemy dopasowany stelaż, który uwzględnia również ilość przestrzeni w miejscu, w którym dany stół ma w przyszłości stanąć.

Najwyższej jakości stelaże stołowe na wymiar

Jeśli potrzebujesz konstrukcji, która potrzyma blat Twojego stołu lub chcesz wymienić istniejący stelaż stołowy na inny, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my powiemy Ci, co możemy zrobić, aby je spełnić.

Oferujemy stalowe stelaże stołowe malowane proszkowo, wytrzymałe i odporne na wilgoć oraz obciążenia, a jednocześnie lekkie i łatwe w montażu.

Podkreśl charakter surowego drewna metalowym stelażem stołowym

Minimalistyczny dizajn metalowych stelaży stołowych fantastycznie współgra z surowością litego drewna – to duet, który nigdy się nie znudzi i nada charakteru każdemu pomieszczeniu. To świetny sposób na wprowadzenie industrialnego wystroju do wnętrza, zwłaszcza w połączeniu z elementami szklanymi i betonowymi w aranżowanej przestrzeni – to styl, który pasuje zarówno do przytulnego, rodzinnego domu, jak i do biura.

Producent drewnianych stelaży do stołu

Zaraz obok stalowych stelaży możemy zaproponować również drewniane nogi do stołów, które wykonujemy z dużą precyzją i dbałością o ich estetyczny wygląd. Produkujemy drewniane nogi do stołów już od wielu lat, wciąż doskonaląc ten proces twórczy – starannie wyselekcjonowane drewno i doskonała obróbka sprawiają, że zamówione u nas, zarówno te proste, jak i nieco bardziej finezyjne drewniane nogi do stołów nadadzą Twoim meblom stylowego wykończenia.

Nie mamy wątpliwości, że dowolny stelaż stołowy z naszej pracowni posłuży Ci przez wiele lat.

Odkryj ofertę producenta stelaży do stołów i stwórz swój wymarzony mebel

Stelaż stołowy to prosta metalowa lub drewniana konstrukcja – chyba, że klient rzuci nam wyzwanie, a takich też się nie boimy! W każdym przypadku dbamy o precyzję wykonania stelażu i zadowolenie klienta, tworząc wysokiej jakości spersonalizowane produkty.