Stoły drewniane: Producent

Stół dębowy OLDIE
Stół dębowy OLDIE

Klasyczny, dębowy stół z toczonymi nogami. Wykańczany ręcznie. Read More

Stół dębowy INGRID
Stół dębowy INGRID

Designerski koncept ścinanego blatu i zwężanej podstawy. Read More

Stół AUGUST
Stół AUGUST

Dębowe nogi i blat w harmonijnym połączeniu. Read More

Stół industrialny HAVEN
Stół industrialny HAVEN

Frezowany blat na klasycznej stalowej podstawie. Read More

Stół dębowy PAPA
Stół dębowy PAPA

Autorski projekt Sperandy stołu dębowego w klasie rustykalnej. Read More

Stół live edge LIL
Stół live edge LIL

Krawędź live edge oraz rustykalny blat w ciemnobrązowym kolorze. Read More

Stół industrialny LOSSE
Stół industrialny LOSSE

Potężny blat dębowy w klasie rustic oraz malowana proszkowo noga z czarnej stali. Read More

Stół industrialny NAMIKA
Stół industrialny NAMIKA

Klasyczny stół industrialny – stal malowana proszkowo oraz dąb w rustykalnej klasie. Read More

Stół dębowy MATINEE
Stół dębowy MATINEE

Stół dębowy MATINEE proponujemy osobom, które cenią klasyczny design. Read More

Producent stołów drewnianych – wyjątkowe stoły z litego drewna

Stół to nie tylko mebel – to miejsce spotkań domowników oraz ich przyjaciół, miejsce ważnych, intymnych rozmów, świadek rodzinnych radości, wzruszeń i smutków. Przy stole toczymy dyskusje, podejmujemy decyzje, jednoczymy się przy wspólnym posiłku – ważne więc, abyśmy przy stole czuli się komfortowo i mieli przy nim swoje strategiczne, ulubione miejsce.

Jako producent drewnianych stołów mamy świadomość, jak wiele dzieje się na nich i wokół nich w domach naszych klientów, dlatego tworzymy stoły z wysokogatunkowego litego drewna, które odporne są na wiele czynników: wilgoć, temperaturę, zarysowania i duże obciążenia.

Spełniamy projekty klientów, którzy na swój sposób wyobrażają sobie to drewniane serce domu, przy którym codziennie krzyżują się ścieżki każdego domownika. Realizujemy te wizje, oferując solidne, ręcznie wykonane stoły, wykończone i zabezpieczone profesjonalnymi środkami do koloryzacji i konserwacji drewna, charakteryzujące się wytrzymałością przez długie lata.

Producent stołów z drewna: eleganckie stoły na wymiar

Dopasowanie stołu do wnętrza nieraz bywa wyzwaniem dla naszych klientów, ale nie dla nas! Co jest ważne przy doborze odpowiedniej wielkości stolika? Należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia i przeznaczenie mebla: czy będzie to stół w jadalni, przy którym musi zmieścić się jednocześnie cała rodzina, czy pomocniczy stół kuchenny, który czasem służy do spotkań ze znajomymi przy kawie?

Istotna jest więc liczba użytkowników stołu oraz przestrzeń, która jest niezbędna do wygodnego rozmieszczenie krzeseł. Wiemy, jak ważne są to decyzje, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc w wyborze wariantu stołu z naszej oferty.

Realizujemy również zamówienia indywidualne na stoły z litego drewna. Klienci mają więc możliwość dopasować wymiary blatu, sposób wykończenia powierzchni, kolorystykę oraz rozstaw nóg stołu do własnych potrzeb.

Jeśli masz w głowie swój projekt wyjątkowego stołu, napisz do nas – pomożemy zrealizować Twoją wizję i stworzymy drewniany stół, przy którym już niedługo zasiądziesz.

Producent stołów drewnianych rozkładanych – tylko solidne i stabilne konstrukcje

Klientom, którzy potrzebują stół o dużej funkcjonalności, ale dysponują niewielką przestrzenią, polecamy nasze rozkładane stoły drewniane. Na co dzień nie zajmują wiele miejsca w pomieszczeniu, a w sytuacji, gdy chcemy ugościć większą liczbę osób, możemy szybko zwiększyć powierzchnię stołu. To rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w małych mieszkaniach, do których pragniemy nieraz zaprosić wiele osób np. na okolicznościowe spotkanie.

Zalety rozkładanych stołów z litego drewna

Wygodne i szybkie rozkładanie oraz składanie naszych drewnianych stołów to niewątpliwie ich ogromny atut – na co dzień są to niewielkie meble, wystarczające dla obecnych domowników, a w dniach, gdy planujemy większe przyjęcie, mamy pewność, że dla każdego znajdzie się miejsce przy stole.

Każdy stworzony przez nas stół rozkładany wyróżnia się stabilną konstrukcją – zarówno przed, jak i po rozłożeniu. Doskonałej jakości drewno użyte do produkcji naszych mebli oraz solidne wzmocnienia sprawiają, że nasze stoły rozkładane to produkty o wyjątkowym dizajnie, wysokiej funkcjonalności i komforcie użytkowania.

Wybierz stoły z litego drewna od producenta z tradycjami

Nasze ponadczasowe projekty stołów, oparte na naturalnym pięknie surowca, jakim jest lite drewno, rewelacyjnie prezentują się we wnętrzach o różnym charakterze i wystroju. Proste konstrukcje, wykończenie z dbałością o każdy detal i personalizacja wymiarów naszych stołów to atuty, dzięki którym od lat cieszymy się zaufaniem wielu klientów.

Sprawdź nasze realizacje i zamów wymarzony stół z litego drewna, który w krótkim czasie stanie się ulubionym miejscem spotkań w Twoim domu.